Další utkání play off NHL nabídne souboj mezi týmy San Jose SHARKS a Anaheimem DUCKS!


(foto: nhl.com)

První klání se odehraje v pátek 13. dubna ve 4:30 v Anaheimu. V tomto ročníku spolu tyto dva celky hrály 4 utkání, ve kterých byli třikrát úspěšnější žraloci.

San Jose Sharks:

I přes nepovedený závěr sezóny, ve kterém San Jose vyhráli pouze jednou ze 6 zápasů jde o celkem povedený ročník. Dokázali z 82 utkání nasbírat 100 bodů a umístili se jeden bod právě za Anaheimem. Mezi týmové lídry patří například Brent BURNS, který získal nejvíce bodů z týmu v základní části, kapitán týmu Joe PAVELSKI a osmatřicetiletý Joe THORTON u kterého se ale neví, jestli nastoupí kvůli zranění. Do vyřazovacích bojů za San Jose také nastoupí český útočník Tomáš HERTL.

Anaheim Ducks:

Na rozdíl od žraloků se jim závěr základní části podařil na jedničku! V posledních 12 zápasech se radovali hned desetkrát. V sezóně vyhráli 44 zápasů z 82 a umístili se tak o bod před San Jose. Týmovými tahouny jsou Rickard Rakkel, který nasbíral v základní části 69 bodů dále kapitán týmu Ryan GETZLAF a zkušený útočník Corey PERRY. Kromě toho za Anaheim nastoupí dvaadvacetiletý Ondřej KAŠE, kterému se letošní sezóna zatím náramně povedla!

Vzájemné zápasy v sezóně:

Anaheim Ducks – San Jose Sharks 2:3
Anaheim Ducks – San Jose Sharks 2:6
San Jose Sharks – Anaheim Ducks 2:3
San Jose Sharks – Anaheim Ducks 2:1

 

 

 

 

 

Komentáře