Druhý zápas juniorům nevyšel, rozhodl zmar ve vlastních přesilovkách

Boj je u konce! Českým lvům se nepodařilo ukořistit výhru proti sborné. Do vedení se v první části hry po gólu v oslabení dostalo Rusko. Ve druhé třetině se nejprve gólové manko prohloubilo, ale o snížení se postaral Jáchym KONDELÍK, kterému se bradou podařilo vsítit puk. Třetí třetina nepřinesla žádnou přesnou trefu do brány, kdy ani v závěrečných minutách se našim reprezentantům nepodařilo zasunout puk za záda ruského gólmana. Co na výkon českých mladíků říkáte Vy? (Jana)

ČR – Rusko 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 36. Kondelík (Kvasnička, Plášek) – 18. Galimov (Slepec), 36. N. Kovalenko (Šen). Rozhodčí: Björk (Švéd.), Staňo (SR) – Oliver (USA), Yletyinen (Švéd.). Vyloučení: 7:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 14.523.