Pastrňák se podílel 6 body na demolici Toronta!

(foto: nhl.com)

Do dnešního zápasu série mezi Bostonem a Torontem, ve kterém zvítězili domácí 7:3, nastoupil v dresu Bruins jako obvykle i David PASTRŇÁK. Na vysokém triumfu ve druhém sériovém zápase prvního kola playoff se český útočník podílel 6 body za 3 góly a stejný počet asistencí a byl vyhlášen první hvězdou utkání!

Poprvé se rodák z Havířova trefil v 6. minutě po tom, co mu na střed útočné třetiny přihrál z pozice levého obránce Torey KRUG. Pastrňák si najel před ANDERSENA a po ledě dostal bekhendovým blafákem puk až za jeho záda. Bod za asistenci si připsal v časech 12:13, kdy přihrával na gól Kevana MILLERA, a 15:00, kdy vystřelil na vzdálenější tyč a jeho puk byl vyražen. Pohotově ale dorazil Rick NASH a tři body pro „Pastu“ byly na světě. Ve 24. minutě pak vystřelil na hostujícího gólmana a jeho střelu tečoval krajan David KREJČÍ. V 53. minutě se pak ještě prosadil sám Pastrňák, když jej obrana Leafs nechala nepochopitelně neobsazeného a skóroval podruhé. A pozor dámy a pánové, klobouky na led, v čase 58:24 zkompletoval David svůj hattrick!