S RUSKEM vyhráváme 4:3 v prodloužení!

Dnešní vyrovnané utkání rozhodlo naše trio KREJČÍ, PASTRŇÁK, JAŠKIN, které si v zápase připsalo dohromady 9 bodů. Utkání se pro nás ze začátku nevyvíjelo dobře, když se v čase 1:11 prosadil Nikita NESTEROV. Ještě v první třetině se nám ale podařilo otočit skóre na 2:1. Nejdříve se prosadil David KREJČÍ a necelé 3 minuty po něm se trefil i Dmitrij JAŠKIN. Začátek druhé periody se naši reprezentaci opět nepovedl. Přesně po minutě hry vyrovnal stav Mikhail GRIGORINKO. Vedení nám ale v čase 24:07 opět zajistil David PASTRŇÁK. Naše vedení trvalo ale pouhou minutu a 32 sekund. Alexander BARABANOV se po rozebrání české obrany mohl radovat z vyrovnání na 3:3. Ve třetí třetině bylo k vidění mnoho šancí na obou stranách, gól ale nepadl, a tak se pokračovalo do prodloužení. V něm rozhodl po dorážce bostonský medvěd David PASTRŇÁK. ČEŠI se sice po vítězství v tabulce neposunuli, stáhli však náskok na 4. SLOVENSKO na pouhý bod.