VÝSLEDKY NHL: GUDAS trojbodový, BOBROVSKI vychytal tretiu nulu v rade!

Český obranca Radko GUDAS pomohol gólom a dvomi asistenciami k triumfu Philadelphie FLYERS na ľade Buffala SABERS 6:3. Gudas si pripísal asistencie pri otváracom góle Matta READA a poslednom góle hostí z hokejky Travisa KONECNEHO. V 25. minúte sám prekonal Roberta LEHNERA strelou z pravého kruhu a po zápase ho vyhlásili za 2. hviezdu zápasu. Darilo sa aj brankárovi Sergejovi BOBROVSKIMU, ktorý zaknihoval tretiu nulu v rade a pomohol svojmu tímu k víťazstvu nad New Jersey DEVILS 2:0. O góly sa postarali útočnici Oliver BJORKSTRAND a Cam ATKINSON. Hráči domáceho Anaheimu DUCKS prehrávali necelých 9 minút pred koncom zápasu o dva góly, nakoniec však dokázali zdolať Nashville PREDATORS 4:3 po samostatných nájazdoch. V nich bol jediným úspešným exekútorom Patrick EAVES, ktorý tak odvrátil druhú prehru DUCKS po sebe. (CH)