Zápas číslo dva je tady, ČEŠI jdou na BĚLORUSY!

Za 45 minut startuje druhé utkání českého výběru na letošním mistrovství světa, po neúspěchu s Kanadou dnes vyzveme Bělorusko! To včera nepředvedlo v zápase s Finskem vůbec špatný výkon. Dokonce to chvílemi vypadalo, že sahá po bodech. Těsná prohra 2:3 jasně značí, že nás dnes nečeká jednoduchý duel. Proti zubrům jsme naposledy na světovém šampionátu hráli v roce 2013, tehdy jsme se radovali z výhry 2:0. Jen jednou jsme s dnešním soupeřem na MS ztratili body, konkrétně to bylo v Québecu v roce 2008 (výhra 3:2 v prodloužení). „Nemáme na výběr, nemůžeme si dovolit prohrát. Je třeba si odpočinout, víme, že další zápas bude brzy. Rozlosování samozřejmě není příznivé, ale s tím nic neuděláme. Musíme se dobře najíst, odpočinout si a jít do toho,“ vyhlížel utkání s Bělorusy český kapitán. Jaký tipujete výsledek vy?
(citace: hokej.cz) (KH)