Aukce pro dobrou věc!

(foto: Vít Procházka)

Drazí fanoušci. Ve spolupráci s hokejistou Vojtěchem BUDÍKEM jsme pro vás připravili aukci podepsaných hokejových produktů od něj a dalších hráčů Dynama. V nabídce jsou různé vaky, podepsané přímo Vojtou, a dále tričko podepsané hráči Dynama. A nyní proč o tom vlastně píšeme?

VEŠKERÉ!, ano veškeré peníze, které získáme z prodeje v této aukci věnujeme klukovi, velkému bojovníkovi jménem Vládík Pilc. Ten si za peníze, které mu pošleme bude moct koupit speciální pomůcky do školy SVÍTÁNÍ pro handicapované děti. Navíc mu zkusíme splnit sen a to podívat se na zápas HC Dynamo Pardubice, na který se ještě bohužel neměl možnost podívat.

Chtěli bychom poděkovat Vojtovi i škole Svítání, ale taky vám, kteří se do aukce zapojíte. Celá aukce probíhá na Facebooku formou komentářů. Konec je v neděli 3. 2. 2019 ve 20:00. Vyhrává samozřejmě člověk, který za daný produkt nabídne největší cenu.

Všechny další potřebné informace naleznete zde: (  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2055267091209595&id=323069101096078 )

Komentáře