ELH: Kapitán VONDRKA si přeje odejít z CHOMUTOVA!

V kabině chomutovských PIRÁTŮ se dějí opravdu zajímavé věci. Dnes se totiž kapitán týmu Michal VONDRKA rozhodl podat výpověď, přestože je jeho kontrakt platný ještě následující rok.
Hlavním důvodem Vondrkova rozhodnutí je to, že již tři měsíce nedostal od klubu jedinou výplatu a celá situace se podle deníku Sport přesune ke smírčí komisi ČSLH.
Letos odehrál nejlepší hokejista uplynulého ročníku za Chomutov bez jednoho utkání kompletní základní část, kde byl vskutku produktivní, koneckonců 46 bodů (23+23) v jednapadesáti zápasech je opravdu solidní výsledek. Ve vyřazovacích bojích pak byl jedním z hlavních strůjců chomutovského historického postupu do semifinále, když posbíral v play-off dohromady 14 bodů, z toho bylo 10 přesných tref.
“Aktuálně se to intenzivně řeší, ale já to nechávám na lidech, kteří to mají na starost. Takže na generálním manažerovi Karlu Adamíkovi. Výsledek jednání neovlivním,” prozradil médiím trenér Chomutova Vladimír RŮŽIČKA a pokračoval: “Doufám, že se to celé vyřeší ve prospěch všech, abychom byli v Chomutově spokojení a Michal tady mohl pokračovat,” uzavřel Růžička.
Pokud u smírčí komise vedení Chomutova nepředloží věrohodnou, odlišnou verzi tohoto případu, tak o svého kapitána přijdou a pětatřicetiletý rodák z Českých Budějovic se stane volným hráčem.
“Michal je jediný, kdo podal podnět směřující k vypovězení smlouvy. Jeho případ je ojedinělý,” řekl na závěr předseda komise Josef ŘEZNÍČEK.
Vondrka přišel k Pirátům ze SPARTY v sezóně 2015/16. Za dva roky odehrál v dresu Chomutova (včetně play-off) 115 zápasů, ve kterých nasbíral slušných 86 bodů (45+41). (PL)

Komentáře