Náš příběh

Největší hokejová fanstránka v ČR


Kabát ke Světovému poháru 2016 v Kanadě

Kdo jsme?
Jsme skupina zapálených hokejových fanoušků, kterou baví informovat o dění jak doma, tak ve světě. 2. května tohoto roku oslavíme 6 let a máme velké plány do budoucna. Jsme tu pro vás pravidelně už roku 2012 a 2. května 2017 jsme oslavili 5 LET naší existence. Naše komunita má aktuálně 104.000 fanoušků a přes 37.000 sledujících na instagramu.


Ukázka rozhovoru s kapitánem národního týmu na MS 2015 v ČR

Co už se nám podařilo?
První hokejová stránka na facebooku v ČR, která dosáhla hranice 30 – 100.000 fanoušků (Počítáme samozřejmě stránky, které vytváří vlastní obsah zpravodajství.)
Rozhovor s kapitánem národního týmu na domácím MS 2015 Jakubem Voráčkem (Další interviews s řadou reprezentanů a oporami nejen extraligových klubů.)
Živé vysílání částí dvou zápasů českého týmu ke Světového poháru z Kanady (Šlo o bitvu Česko – Evropa a generálku na SP proti výběru Severní ameriky.)


VIDEO   VIDEO 


VIDEO   VIDEO

• Účast na několika zápasech národního týmu na MS 2015 v České republice


VIDEO   VIDEO 


VIDEO   VIDEO

• A byli jsme také u toho, když Češi slavili poslední titul Mistrů světa 2010!

   
VIDEO

• Uspořádali jsme charitativní akci, do které se zapojila i řada hvězd NHL
(V aukci jsou hokejové artefakty, jejichž výtěžek šel pro nadaci Dobrá srdce.
Zapojila se taková jména, jako C.Price, T.Plekanec, R.Faksa, J.Krejčík, nebo J.Škarek.)


Náhled aukce, ve které jsme vybrali přes 52 000,- na dobrou věc

Podpora řady extraligových klubů (Liberec, Mladá Boleslav apod.)
Hodnocení veřejnosti na fb: 4,9 (z 5 možných)
Vychováváme talenty studující žurnalistiku a budoucí sportovní novináře
Úzká spolupráce s oficiálním fanklubem Tomáše Plekance
Připravujeme pro fanoušky soutěže o naše produkty a hodnotné ceny
Partnerství s Fanda-NHL.cz (největší česko-slovenský obchod NHL)
a Moje kartičky (výrobce oficiálních kartiček české hokejové reprezentace)


Velká soutěž MH se sponzorem Fanda NHL


Ukázka prvních soutěží pro fanoušky MH


První ze soutěží ve spolupráci se sponzorem Moje kartičky

O nás:
Přes den nabízíme kvalitní informační servis a večer je na programu převážně zábava na uvolnění. S tímto formátem jsme v Česku přišli jako první v roce 2012, dnes už najdete řadu menších stránek tohoto typu. Jsme velice aktivní jak na facebooku, tak na instagramu. Rozjíždíme také webové stránky
www.MilujemeHokej.com a najdete nás i na sítích YouTube nebo Twitter. Realizační tým stojí na pevných základech, vedení se od roku 2012 nezměnilo a většina početného týmu zůstává roky ve stejné sestavě. Občas si říkáme, že jsme taková druhá rodina. V současnosti se kompletní tým MH skládá z více než 40 členů. Hokej je náš život. Někteří z nás chtěli být hokejisty, jiní komentátory a reportéry, ale osud to chtěl jinak. Nejrychlejší hrou na světě však žijeme dál a touto cestou děláme to, co nás baví. Máme pro to zápal a jsme odhodlaní to někam dotáhnout.


Naše vize:
Neděláme to pro peníze. Za celou dobu jsme odmítli stovky nabídek reklam, kterými “spamuje” drtivá většina velkých stránek. Dokonce se ozvaly desítky zájemců, kteří chtěli MH koupit, případně vlastnit. Ale my nejsme na prodej! Investovali jsme do projektu obrovské množství času, úsilí a energie na to, abychom se všeho vzdali a přenechali ho někomu jinému. Máme k tomu vztah, který má pro nás nevyčíslitelnou hodnotu. Možná z těchto důvodů nemáme prostředky, abychom rozjeli eshop tak, jak bychom si představovali. I vy nám ale můžete pomoci a vybrat si navíc produkt z naší nabídky. Nemáme na to žádnou firmu, která nám dává jen zlomek výdělku tak, jak to funguje u dnešních youtuberů. 100% částky (bez poštovného) jde tak do poslední koruny do rozvoje a budoucnosti MH. Eshop MH


Na co se můžete těšit?
WEB: Připravujeme webové stránky v ostrém provozu tak, jak znáte MH z facebooku!

  
Náhled webu MH v testovacím provozu

ESHOP: Stále lepší produkty včetně oblečení pod značkou MH! Chceme vybudovat fanshop s kvalitní a oblíbenou značkou na trhu. Dost bylo angloamerických nápisů. Jsme vlastenci a nejen, když se hraje hokej. Jsme Češi a chceme českou značku. Pomůžete nám?


Ukázka všech aktuálních produktů z nabídky MH

Pokud byste nás chtěli podpořit formou “DONATE,” můžete zaslat jakýkoliv příspěvek na účet MH: 157 209 5011/3030. Děkujeme!

Komentáře