Pojďme si to shrnout. Kdo všechno v závěru přestupního termínu změnil dres?

Letos se v posledním přestupovém dni naší extraligy děly věci. Asi největší rybu ulovili na Spartě, kde nahodili pořádně daleko a až z ruského Jekatěrinburgu ulovili Jana BUCHTELEHO. Šikovný útočník se rozhodl pro návrat, neboť se mu přeci jen i vinou zranění úplně nedařilo (bilance 5+4). Z KHL do týmu pražské Sparty přestoupil i nadějný Jiří SMEJKAL, který v této sezóně nastupoval za Medvěščak Záhřeb. Jako zvučná výpomoc na závěr sezóny přichází i Jan HLAVÁČ.

Ze stejného klubu jako Smejkal se do naší nejvyšší soutěže vrací i další výborný hráč, a to obránce Jakub KREJČÍK. Ten pro změnu posílí brněnskou Kometu. Bek, který se naposledy proháněl na extraligových kluzištích v dresu Sparty, se tak vrací po 3 letech.

Zajímavé přestupy udělal i, v posledních zápasech, tápající Třinec. Už dříve vyměnil do Pardubic Jána SÝKORU  za Tomáše KLIMENTU. Ze Sparty se povedlo přivést Tomáše NETÍKA. Na poslední chvíli Oceláři zrealizovali asi nejzajímavější výměnu. Opět z Pardubic přivedli jejich klíčového centra Tylera REDENBACHA, na východ Čech na oplátku poslali Rastislava ŠPIRKA.

Když už jsme u těch Pardubic, tak ty také přivedly zajímavé hráče do boje o záchranu. Kromě Špirka se Sýkorou, už dříve na hostování z Mladé Boleslavi přišel Marek TRONČINSKÝ. Návrat z Popradu hlásí i Petr CHALOUPKA. Zájem byl i o hradeckého Ondřeje KACETLA, kluby se ale nakonec nedohodly.

Další kluby pak realizovali méně “známé” přestupy. Plzeň ze Sparty posílil Martin PROCHÁZKA. Olomouc získala nadějného Jakuba KOTALU nebo Petra MRÁZKA z Komety.

Který klub podle Vás posílil nejlépe?

Komentáře

Comments are closed.