Rozhovor MH s Markem Tvrdoňem!

Detroit vás draftoval v roce 2011, ale šanci v prvním týmu jste zatím nedostal. Myslíte, že se to v příštích letech může změnit?
Pokusím se jak jen budu moci, ale jestli dostanu šanci, to je otázka. Pokud ne, tak pravděpodobně zamířím někam do Evropy

Trenérovi Detroitu Miku BABCOCKOVI po této sezóně končí smlouva a už se spekuluje o jeho odchodu k Maple Leafs. Jak moc velkou ztrátou by byl pro Rudá Křídla jeho případný odchod?
Každý má rád svého trenéra a on má oblíbené hráče, takže pro ty by to byla velká ztráta. Ale pro ty, kteří u něj nejsou oblíbení by to byla výhra.

Máte v současném kádru Red Wings nějakého oblíbeného hráče?
Teď právě ne, protože je nahoře (v prvním týmu Red Wings, pozn. red.), ale jinak jsem dobrý kamarád s PULKKINENEM. S tím si rád pokecám a i spolu trénujeme, takže asi on je můj oblíbený hráč.

Jak moc vám v zámoří pomáhá přítomnost českých spoluhráčů?
Je to dobré, že si můžu čas od času pokecat v mém jazyce a nemusím pořád mluvit anglicky.

Váš spoluhráč z Grand Rapids – Teemu PULKKINEN dlouho vládl statistikám AHL a nedávno byl dokonce povolán do prvního týmu Detroitu. Myslíte, že má šanci se v nabitém kádru Red Wings udržet a stát se třeba jednou z opor?
Řeknu to takhle: Je to velmi těžké mezi takovou konkurencí útočníků jaká je v této organizaci, ale držím mu palce, je to kamarád jak jsem řekl předtím.

Děkujeme Markovi za rozhovor a přejeme hodně úspěchů na cestě do NHL!

(Autor: Matyáš Krahulík – 12.1.2015)

Komentáře

Comments are closed.