VÝSLEDKY NHL: PASTRŇÁK dvakrát skóroval, HUDLER vstřelil vlastní gól!

David PASTRŇÁK poprvé skóroval v 18. minutě, když proměnil přesilovou hru a dostal Boston, který se na domácím ledě utkal se San Jose, do vedení 3:1. Znovu se prosadil opět v početní výhodě na konci druhé třetiny a zvýšil už na 5:2. Jednu asistenci na straně BRUINS zaznamenal i David KREJČÍ, na dvě ze tří branek San Jose asistoval Tomáš HERTL. Ani asistence dalších českých hokejistů výhry nepřinesl. Jakub VORÁČEK přihrával na jediný gól Philadelphie, která padla s NY Islanders. Radek FAKSA také připravil gól, ale Dallas prohrál na ledě Ottawy. V tomto utkání vstřelil Jiří HUDLER kuriózní vlastní gól, kdy “skóroval” do odkryté branky svého týmu v průběhu ponechané výhody. Ani Florida, za níž bodoval Jaromír JÁGR, nedokázala vyhrát, Los Angeles zvítězilo 6:3. Do branky Detroitu se v utkání proti Washingtonu postavil Petr MRÁZEK, který inkasoval 5 branek a Capitals zvítězili taktéž 6:3.