VÝSLEDKY NHL: PASTRŇÁK zaznamenal dvě asistence, přihrávali také ZACHA, GUDAS, VRBATA a HANZAL!

Přestože Boston prohrával s Pittsburghem už ve 12. minutě 0:2, nadechl se k obratu a čtyřmi góly otočil průběh zápasu. Dvěma asistencemi se na tom podílel i David PASTRŇÁK. Hostům se sice ještě povedlo utkání zdramatizovat, ale už ne srovnat. Bruins tedy porazili Penguins 4:3. Taktéž New Jersey skórovalo až v době, kdy prohrávalo 0:2, přihrávku na kontaktní gól zaznamenal Pavel ZACHA. Washington si ale výhru v klidu pohlídal a zvítězil 5:2. Radko GUDAS si připsal asistenci na vítězný gól Philadelphie. Dlouho se zdálo, že utkání mezi Flyers a Maple Leafs dojde do prodloužení, ale nakonec se tomu nestalo a Michal NEUVIRTH vychytal výhru Flyers 2:1 s úspěšností zákroků 96,4 %. Radim VRBATA s Martinem HANZALEM zaznamenali asistenci na gól do prázdné branky. Arizona porazila Vancouver 3:0.