VÝSLEDKY NHL: PASTRŇÁK zaznamenal tři body, skóroval i FAKSA. MRÁZEK vychytal čisté konto!

David PASTRŇÁK zaznamenal tři body za dvě branky a jednu asistenci. K výhře Bostonu ale nepomohl, divoký zápas s konečným výsledkem 5:6 vyhrálo Toronto. I v utkání mezi Dallasem a Chicagem padlo dost branek. Skóre otevřel ve 21. minutě Radek FAKSA, ale ani jeho branka nepřinesla vítězství, Chicago vyhrálo 5:3. Petr MRÁZEK se postavil do branky Detroitu v utkání proti Nashvillu. Celý zápas rozhodla jediná branka, kterou vstřelili Red Wings. Mrázek zneškodnil 42 střel soupeře. Dařilo se i Michalu NEUVIRTHOVI v brance Philadelphie. Ten inkasoval pouze jednou a to v prodloužení, v němž se tedy z výhry 1:0 radovali hosté z Los Angeles, za které vychytal čisté konto slovenský gólman Peter BUDAJ.